Hubnutí

Toto magické slovo pro jednoho znamená „shodit pár kilo“, pro druhého bude mít zcela zásadní vliv na zlepšení zdraví.

Využijte akci 3+1, týden hubnutí platíme my!!

Registrovat se můžete do 31. 10. 2019


V ČR trpí nadváhou nebo obezitou více než 50 % dospělé populace (Zdroj: SZU).

Pro posouzení hmotnosti dospělých a dětí nad 5 let, se používá hodnota BMI, která bohužel nemá ideální vypovídající hodnotu. U malých dětí do 5 let se používají percentilové grafy. 

My pro přesnou diagnostiku složení těla používáme přístroje InBODY270. 

Z výstupů zjistíme přesné zastoupení nejen tělesné vody, svalů, tuků a minerálních látek, ale například také bazální metabolizmus, metabolický věk a mnoho dalšího.

Celý test trvá pouze necelé 2 minuty!

Jako partnera pro efektivní hubnutí jsme si vybraly českou, rodinnou společnost GOLDIM, která vyvíjí a vyrábí produkty MyKETO.

MyKETO je nízkosacharidová, proteinová dieta, fungující na principu ketózy. 

Ketóza je stav, při kterém tělo využívá jako „palivo“ výhradně vlastní tuk. Jedná se o čtyř-fázový dietní program pro redukci hmotnosti bez hladovění.
Úbytek hmotnosti je téměř výlučně z tukové tkáně, při zachování svalové hmoty.

Mrkněte na video, jak se MyKETO vyrábí:)

A proč jsme si vybraly právě MyKETO?

Protože v produkty MyKETO věříme, máme s nimi osobní zkušenost a víme, že fungují. MyKETO je vyvinuto a vyrobeno v Čechách, za velmi striktních hygienických podmínek. 

Jedná se o celodenní náhradu stravy, produkty MyKETO mají vyvážené složení, včetně nezbytných vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a vlákniny.

A to nejdůležitější, neobsahují žádná umělá barviva, konzervanty, glutamát sodný ani nezdravá umělá sladidla jako je aspartam, acesulfam K nebo cyklamát sodný. Navíc jsou jídla jednoduchá na přípravu a velmi chutná.