Proteinový nápoj kakao s šejkem
Proteinový nápoj Jahoda s šejkem
Protejnový nápoj kokos s šejkem a čepicí

Proteinový shake nejen pro mladé sportovce 

Potřeby mladého, dospívajícího organismu jsou přímo obrovské, a pokrýt tyto nároky dostatečným množstvím kvalitních živin bývá složitý úkol. Nesportující teenager potřebuje denně cca 2000–3100 kcal, což odpovídá dennímu kalorickému příjmu dospělých.

Velmi často se stává, že dospívající sportovci z časových důvodů nesnídají/nesvačí vůbec, následně pak nejsou schopni potřebné množství energie za den „ujíst“.

Proto vznikl PROTEINOVÝ SHAKE PRO MLADÉ SPORTOVCE, který je za minutu připravený a je skvělý jako rychlá svačina plná vitamínů, bílkovin a zdravých tuků. Využít jej mohou sportovci během turnajů, před i po tréninku, případně jako druhou večeři.

Obsahuje kvalitní bílkoviny, MCT tuky, které v kombinaci s obsaženým kolagenem optimalizují vstřebávání bílkovin pro rychlou regeneraci svalů. Kolagen navíc podporuje pružnost vazů, posiluje kosti a klouby. Vitamín D podporuje správný růst a vývoj kostí, je nutný pro jejich pevnost.

Jedna porce vychází na skvělých 16 – 23 Kč (podle věku).

 • Ideální před, během i po sportovní aktivitě
  Před tréninkem, během tréninku nebo po něm. Před turnajem, při turnajích a po nich. Ráno, jako bohatý zdroj energie a proteinů pro správný start dne. Jako svačinu kdykoliv během dne.
 • Vysoké nároky na příjem živin
  Sportovci mají zvýšenou potřebu veškerých základních živin (bílkovin, tuků, sacharidů), ale i vitamínů a minerálních látek. Většina sportovců není schopna sníst potřebné množství živin a vitamínů v běžném denním jídle.
 • Od 6ti let, výše
  PROTEINOVÝ SHAKE doporučujeme mladým sportovcům od 6 let, dospívajícím i dospělým.
 • Skvělá cena
  Cena jedné porce vychází na 16-24 Kč (v závislosti na věku).
 • Jahoda, kokos nebo kakao?
  Vybírat můžete ze 3 chuťových variant.
Proteinový nápoj Jahoda s šejkem

Prémiové složení zajišťuje: proteinový komplex, MCT tuky, kolagen a vitamín D

Proteinovýn komplex

Proteiny jsou základní stavební kameny svalů, šlach a vazů. Proteinový shake obsahuje komplex rostlinných a živočišných proteinů, které zajistí rychlou regeneraci a tvorbu svalů.

Kolagen

Je nezbytný pro správný vývoj pohybové soustavy, posiluje kosti, klouby a vazy. Kolagen v kombinaci s MCT tuky optimalizuje rychlost vstřebávání bílkovin, které jsou nutné pro regeneraci svalů.

MCT TUKY

MCT tuky jsou tuky se středním řetězcem. Metabolizují se mnohem rychleji, než běžné tuky s dlouhým řetězcem, navíc mají nižší kalorickou hodnotu. Neukládají se do tukové tkáně, ale jsou využívány jako okamžitý zdroj energie pro svaly i mozek.

Vitamín D

Optimalizuje hladinu vápníku a fosforu, je tedy důležitý nejen pro pevnost kostí, ale i pro správné fungování imunitního systému.