Jsme výživové poradkyně, členky Aliance výživových poradců ČR. Jsme kamarádky, kolegyně, mámy, milovnice dobrého jídla, rekreační sportovkyně, věčně studující….
Prostě stejné jako VY.

Veronika

Akreditovaný výživový poradce
Věřím, že opravdová změna začíná uvnitř. Miluji jídlo, vaření, zdravý životní styl a sport.

Bára

Akreditovaný výživový poradce, akreditovaný kouč
Jídlo je pro mne jednou z radostí života a věřím, že každý má právo na radostný život ve všech jeho oblastech.

Náš příběh

 

Náš příběh se začal psát v roce 2009, v té době jsme pracovaly pro malou firmu v oboru výživa/farmacie, nejprve jsme byly kolegyně, z kolegyň se za krátko staly i kamarádky. Na nějaký čas se naše pracovní cesty rozešly, ale kamarádkami jsme už zůstaly. Asi po roce jsme začaly opět spolupracovat tentokrát pro firmu, která vyvíjí speciální potraviny a kojeneckou výživu. A protože se říká, že co funguje, se nemá měnit, vydržela nám spolupráce i kamarádství dodnes.

V lednu, v roce 2017 jsme se rozhodly, že se chceme více rozvíjet a poskytovat komplexní poradenství našim klientům a společně jsme založily Výživový institut.

Při konzultacích se snažíme využívat všech našich předchozích zkušeností a kontinuální vzdělávání v oblasti výživy bereme jako samozřejmost, protože se tento obor neustále a dynamicky vyvíjí.
Obě rády pomáháme lidem, baví nás výživa a zdravý životní styl. V mnoha věcech se navzájem doplňujeme.

Co pro mne znamená zdravý životní styl?

Veronika: ne nadarmo se říká: "ve zdravém těle zdravý duch". Pro mne je zdravý životní styl nejen vyvážené zdravé jídlo, sport a odpočinek. Ale také psychická pohoda, rovnováha a dostatek energii. Mojí volbou je proto low carb/keto stravování, díky ketrému se cítím dobře a mám i dostatek energie na rodinu, práci a sport. 

Bára: každý z nás je jiný a má jiné životní podmínky, proto vím, že neexistuje styl stravování vhodný pro všechny. Úpravu jídelníčku, však můžeme brát jako cestu k lepšímu zdraví, dostatku energie a zlepšení vztahu k sobě samému. To že se cítíme dobře se promítne do všech oblastí našeho života.