Recenze klientů Výživového institutu

Recenzí našich klientů si velmi ceníme. Naši klienti nás posouvají dál, jejich zkušenosti jsou pro nás velmi cenou zpětnou vazbou.

RECENZE SPORTOVCI A SPORTOVNÍ KLUBY

Florbalová škola Bohemians patří mezi největší florbalové kluby v ČR. Věnujeme velkou pozornost kvalitní hráčské přípravě, proto se snažíme našim svěřencům zajistit nejlepší podmínky pro jejich fyzický i mentální rozvoj. V letošním roce jsme navázali spolupráci s Výživovým institutem, který pro nás pořádal seminář na téma „Výživa mladých sportovců“. Seminář byl určen jak pro mladší a starší žáky, tak pro jejich rodiče. Velkým bonusem pro nás byla možnost diagnostiky mužstva na InBody. Z analýzy z InBody jsme zjistili značné rozdíly jak ve výšce +/- 23 cm, tak v celkové hmotnosti, kde byly rozdíly až 20 kg, uvedené diference se týkaly jednoho týmu. Díky těmto informací jsme schopni nastavovat tréninky tak, abychom předešli možným zraněním, které v období skokových růstů v mládežnických kategoriích mohou snadno nastat. Ve spolupráci s Výživovým institutem plánujeme pokračovat na dalších vzdělávacích seminářích z oblasti sportovní výživy a mentálního koučinku pro naše hráče.
FBŠ BOHEMIANS
Velmi expertní péče o sportující i nesportující děti, navíc s lidským přístupem. Zahrnuje kompletní pohled na výživu, růst, tělesné dispozice, regeneraci, ... skvělé podněty a motivace pro děti, jejich rodiče a trenéry vřele doporučuji
ALAN LOHNISKÝTrenér mládeže rychlostní kanoistiky KVS Praha
K výživovému institutu jsem se dostala přes svůj klub FbŠ Bohemians. Sport je pro mě v životě číslo jedna a i proto vnímám stravování a svůj jídelníček jako důležitou součást přípravy. Za spolupráci s Barborou a Veronikou jsem velmi ráda, opět se díky nim mohu posunout o kus dál a zkvalitnit tak svoji přípravu nejen na vrchol sezóny v prosinci 2019, kdy mě čeká spolu s národním týmem žen florbalové mistrovství světa. Aktuálně jsem zařadila kokosový proteinový shake, který nejen že obsahuje spoustu kvalitních živin, ale navíc je i moc dobrý 😊
ADÉLA BOČANOVÁFlorbalová reprezentantka
Ahoj, jmenuji se Matěj Pěnička, jsem hráčem FbŠ Bohemians a juniorským reprezentantem, pro ty z vás, kteří hodně sportují a chtějí to někam dotáhnout, bych Výživový institut rozhodně doporučil. Mají zkušené výživové poradkyně, navíc si nechávám pravidelně zjišťovat složení svého těla na váze InBODY. Proteinový shake pro mladé sportovce bych jednoznačně doporučil jako rychlou svačinu pro růst svalů, sám ho spokojeně užívám po každém tréninku, shakes jsou zdravé a dokonce i velmi chutné. Osobně doporučuji dávat shakes do mléka, ale i s vodou jsou velmi dobré.
MATĚJ PĚNIČKAJuniorský reprezentatn FbŠ Bohemians
Dlouho jsme hledali na spolupráci někoho kdo bude umět s našimi sportovci komunikovat a vysvětlit jim, jak je důležité dbát na to jak se chovají ke svému tělu a jak ho vyživují. Až jsme narazili na Báru Bürgerovou z Výživového institutu, která splnila veškeré naše představy. Se sportovcem si sedne a umí najít společné ideální řešení. Všem můžeme vřele doporučit.
ADAM TRÁVNÍKFriends Forever Sport
Spokojenost s přístupem, co se týká vysvětlení stravy před a po tréninku (zápasu), pitného režimu a dalších doplňků stravy pro sportovce. Konzultace a rozbor výsledků, vážení celého týmu, kdy nám bylo dáno doporučení, jak odstranit přebytečný tuk. Diagnostika celého týmu, mini seminář
PAVEL CHLAPECHC1946 Praga, pozemní hokej
Výživový institut mi doporučila moje přítelkyně, dal jsem na ni a spojil se s Bárou Bürgerovou, která mi vše vysvětlila a pomohla mi se zorientovat ve stravě, vitamínech a doplňcích stravy, o kterých jsem nic nevěděl. Díky ní a Výživovému institutu se teď vyznám ve výživě lépe, snažím se její rady využít ke svému posunu a úspěchu.
DANIEL SENIOVHokejista, 21 let

Tomáš Peteráč, kick-boxer, kaskadér a trenér

S Barborou Bürgerovou spolupracuji od roku 2013. Sám navštěvuji Výživový institut z důvodu vážení a analýzy těla na InBODY a svým svěřencům z řad sportovců doporučuji konzultace například při přípravě na amatérské boxerské zápasy, při trénincích hokejistů v rámci letní přípravy, ale i ostatním svým klientům, kteří si chtějí zlepšit kondici, zhubnout nebo jen upravit jídelníček.

Tomáš Peteráč, kick-boxer, kaskadér, trenér

1996 - Mistr České republiky v Kick-boxu
1996 - Profesionální Mistr Evropy v Kick-boxu
1997 - Mistr České republiky v Kick-boxu 
1997 - Profesionální Mistr Evropy v Kick-boxu

REFERENCE HUBNUTÍ A VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Dlouhou dobu jsem hledala vyvážený a zdravý přístup ke svému stravování. Při spolupráci s Bárou Bürgerovou se mi dostalo nejen odborného vedení po stránce výživy, ale domluvily jsme se, že se na nějaká témata podíváme blíže v rámci koučinku. Všechny metody, které jsme s Bárou vyzkoušely, mě velmi bavily a pomohly mi se na věci podívat z jiné perspektivy a pochopit některé souvislosti. Bára byla úžasným a podporujícím průvodcem, se kterým jsem se cítila velmi komfortně a bezpečně.
Andrea, 30 let
Dobrý den, jsem matka samoživitelka. Můj syn je sportovec, hraje basketball. V létě se vrátil z tábora podvyživený. Proto jsem oslovila paní Bürgerovou s žádostí o pomoc. Velice ochotně mi poradila a doporučila přípravek, který jsme dle její rady používali. Během týdne se mému synovi vrátila jeho váha. Kdykoliv potřebujeme pomoc ohledně výživy, vím, kde se mi budou věnovat a vždy dobře poradí. Za moji rodinu velice doporučuji. Ochota, milé jednání, super přístup.
Helena Palasová
Doporučuji všem, kteří chtějí shodit nadbytečná kila. Cením si odborných rad a motivace k očekávání reálných výsledků.
Kateřina Štýbrová
Výživový institut vřele doporučuji pro každého v každém věku.Po konzultacích a úpravě skladby mého jídelníčku jsem zhubla bez hladovění cca 8 kg a cítím se skvěle.
J. Peteráčová67 let
„Veni, vidi, vici“ „ Přišla jsem, viděla jsem, zvítězila jsem“ Od svého bratra jsem se dověděla o Výživovém institutu a o paní Báře Bürgerové . Rok mi trvalo, než jsem se rozhodla, že i já se chci cítit dobře. Od prvního setkání s paní Bárou jsem okamžitě věděla, že jsem na správném místě a že ona je člověk, který mi dokáže pomoci. Po první konzultaci jsem se hned rozhodla, že chci hubnout s proteinovými jídly MyKETO. Během čtyř měsíců se mi zatím podařilo zhubnout 14 kg. Velice si cením přístupu a rad paní Báry, která je opravdu člověkem na svém místě. Na základě vlastních zkušeností mohu jen doporučit hubnutí s proteinovými jídly MyKETO a paní Bárou, které chci zároveň poděkovat za podporu a pomoc.
R. Sendulská 56 let

PROMĚNY KLIENTŮ HUBNUTÍ S MYKETO

Mirek zhubl s MyKETO úžasných 11 kg

Než jsem přibral, hodně jsem sportoval. S prací u počítače jsem přibral přes 20 kilo. Kvůli své rodině a horšícímu zdraví jsem se rozhodl zhubnout. Prvních 14 dnů pro mě bylo nejtěžších, nemohl jsem jíst běžná jídla, ta jsem nahradil proteinovými jídly MyKETO, ale kousnul jsem se, protože jsem viděl pokrok a prvních 7 kilo bylo za 2 týdny dole. To mě motivovalo dál. Ve 2. etapě už bylo hubnutí mnohem jednodušší, cítil jsem se dobře a na rozdíl od 1. etapy už jsem obědval běžná jídla složená z masa a zelené či bílé zeleniny, což mi vyhovovalo. Zachutnaly mi bramboráčky, koktejly a kaše, které si dopřávám pořád, a to už jsem po dietě. Upravil se mi i vyšší cholesterol. Celkem jsem zhubnul 11 kilo, cítím se skvěle a MyKETO můžu opravdu doporučit.

Známá blogerka Tereza s námi zhubla 3 kg tuku

Tereza je maminka dvou malých dětí a známá blogerka, její blog Matky v nesnázích je velmi čtivý a určitě vám zlepsí náladu. Navíc Terezka často přidává i zdravé recepty.

Proč začala hubnout s MyKETO?

Při prvním těhotenství s Emilkou šla váha nahoru o 13 kilo, řeknete si, že to není až zas tak moc, navíc 9 kilo šlo dolů hned v porodnici a jen 4 kg si odnesla domů, u druhého těhotenství s Mikuláškem to ale bylo přesně naopak! Těch 9 kilo se projevilo na bříšku, kterého se ne a ne zbavit. Nějaké to kilo šlo dolů cvičením, ale posledních pět kilo se drželo jako klíště. Že to přece není žádná obrovská nadváha? Není, ale i tak se prostě ve svém těle tak nějak necítíte úplně dobře…no a zrovna v téhle náladě se k Terezce dostala informace o české dietě MyKETO a shodou okolností to byla snad první dieta, co jí zaujala natolik, že se rozhodla jí vyzkoušet. Navíc se k Tereze solidárně přidal i manžel, který jí tím neskutečně podpořil, protože jistě uznáte, že ve dvou se hubne líp a líp se i vaří.

Petra pod naším vedením s MyKETO zhubla krásných 6 kg

Moc jsem si přála zhubnout. Můj boj s nadbytečnými kily začal záhy po porodu prvorozeného syna. Z přebytečných 10 kilo se postupně po druhém a třetím dítěti stalo 20 kg. Zkusila jsem už tolik různých diet a postupů – čínskou detoxikaci, nejrůznější diety, hladovky…stručně…mohla bych napsat knihu o neúspěšném hubnutí. Když se mi náhodou podařilo zhubnout, kila se po krátkém čase zase vrátila a co hůř, přibyla další. Pravděpodobně jsem si kolotočem hubnutí a přibírání rozhodila celý metabolismus a trápila se dál. S MyKETO jsou během jednoho měsíce zhubla 6 kg a začínám mu věřit. Hubnu pod vedením nutriční poradkyně Veroniky z pražského Výživového institutu, pomáhá mi radami a s motivací. Motivace je u mě skutečně potřeba, protože se třemi dětmi není jednoduché vydržet. Důležité pro mě bylo začít se na jídlo dívat jinak, pochopit v čem dělám chyby. Nyní se cítím o hodně líp a doufám, že se mi splní můj sen a zhubnu celých 20 kg".